Колектив ЗДО "Рушничок"
Герасимчук Оксана Василівна
Завідуюча ДНЗ "Рушничок"
Народилася 1 вересня 1977 року в смт. Іршанськ Житомирської області.
В 1998 році закінчила Житомирське базове медичне училище за спеціальністю «акушерка». Працювала в реаніміції новонароджених пологового відділення залізничної лікарні м. Коростень.
В 2017 році закінчила з відзнакою Житомирський державний університет ім. І. Франко за спеціальністю «Дошкільна освіта». Спеціаліст другої категорії.
З 2009 року до січня 2020 працювала в ДНЗ «Зірочка» на посаді вихователя дітей дошкільного віку. З січня 2020 року –завідуюча ДНЗ(ясла-садок) комбінованого типу «Рушничок». Керівник ГО «Поліна.Постійна лінія надії», спікер всеукраїнських семінарів з питань інклюзивної освіти. Одружена,маю сина 2006 року народження. Назавжди –мама дитини з інвалідністю.
Педагогічне кредо: «Якщо ви хочете зробити вашу дитину розумною-вкладіть ій щось в руки» М.Монтессори
Проблема над якою працює: «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку нетрадиційними методами.Чому прості речі довколишнього світу краще, ніж навчання на папірцях. Гудзиковий арт-метод ».
Актуальність проблеми на сучасному етапі розвитку дошкільної освіти вимагає пошуку найбільш ефективних засобів, форм та методів формування пізнавальних інтересів дошкільників. Перед сучасними теоретиками та практиками постає важливе питання: «Як же примусити дитину знаходитись у постійному пошуці, щось досліджувати, над чимось експериментувати?» Ігри та вправи з гудзиками – це значущі мотивуючі фактори активного пізнавального розвитку дитини. Вони сприяють формуванню спостережливості,концентрації уваги,розвтику мови- найважливіших складових особистісного розвитку та благополуччя дітей.
Життєве кредо : «Якщо ви хочете мати те, чого ніколи не мали, вам доведеться робити те, що ви ніколи не робили».
Бірюкова Анастасія Валеріївна
Народилась 1 березня 1978 року в м. Цесис Латвійська ССР. В 1998 році закінчила технікум легкої промисловості, спеціальність – бухгалтер-економіст.
З 2018 року навчається у вищому навчальному закладі «Університет економіки та права»Крок», спеціальність – психолог.
В ЗДО «Рушничок» працює з 2015 року на посаді вихователя.
Педагогічне кредо: «Ти завжди помічаєш те, на що здатен. Розвивай себе, розширюй свій кругозір і ти побачиш більше».
Проблема над якою працює: виховання емоційно-вольової сфери в розвитку особистості дитини.
Актуальність проблеми: Суспільство висуває нові вимоги до розвитку особистості, зокрема її емоційної сфери – формування ініціативності, сміливості, вміння приймати самостійні рішення, швидко адаптуватися до різних умов. Щоб досягти мети, довести до завершення справу, відмовитись на користь іншого, дитина повинна виявити не тільки особисту культуру, а й вольові зусилля.
Життєве кредо: наповнюйся добром, і буде чим поділитися з іншими.
Васюкова Альона Вікторівна
Народилася 2 серпня 1989 року у мальовничому селі Красне Перше, Обухівського району, Киівськоі області.
В 2011 році закінчила Вищий навчальний заклад Університет Сучасних Знань за спеціальністю «менеджмент»
З січня 2020 року працює в ДНЗ «Рушничок»
Педагогічне кредо: «Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини»
«Щоб бути гарним вихователем,потрібно любити те, що викладаєш,і любити тих кого виховуєш» В.Ключевський
Проблема над якою працює: « Сенсорне виховання як основа розумового розвитку дитини»
Актуальність теми: Сенсорний розвиток дитини- це розвиток іі відчуттів і сприймань, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: іх форму, колір, розмір, положення у просторі . Він становить фундамент іі розумового розвитку. Чуттєве пізнання має дуже важливе значення у дошкільному віці, який є найбільш сприятливим періодом формування та вдосконалення діяльності органів чуття, нагромадження уявлень про оточуючий світ.
Життєве кредо: «Працювати відповідально, жити по совісті»
« Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення - запорука життєвого успіху»
Веремій Олена Володимирівна
Народилася 17 листопада 1972 року в м. Хмельницьк.
Освіта середня спеціальна, закінчила Богуславське педагогічне училище 1992 року. На даний час навчається в Університеті «Крок», спеціальність «Психолог».
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст», звання «вихователь-методист»
В ДНЗ «Рушничок» працює з 1992 року на посаді – вихователя.
Педагогічне кредо: «Мудрий цінує всіх, адже в кожному знаходить хороше».
Б. Моралес
Проблема над якою працює: «Морально-етичне виховання дітей дошкільного віку за літературними творами В.О. Сухомлинського»
Актуальність проблеми полягає в формуванні екологічної вихованості дошкільників, прояву гуманних почуттів до живих істот, ознайомленні дітей з природою рідного краю, цікавим рослинним світом. За допомогою творів Василя Олександровича Сухомлинського ми виховуємо дошкільнят, готуємо до дорослого життя, розвиваємо такі якості як самостійність, людяність, працелюбність, відповідальність, спостережливість, любов та бережливе ставлення до довкілля.
Життєве кредо: «Живи так, наче живеш останній день, учися так, наче житимеш вічно»
Махатма Ганді
Гудименко Тетяна Станіславівна
Народилася 9 серпня 1970 року в м. Богуслав Київської області.
У 1989 році закінчила з відзнакою Богуславське педагогічне училище за спеціальністю «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію вчителя музики, музичного керівника.
У 2004 закінчила Богуславський навчально-консультаційний центр Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика», здобула кваліфікацію вчителя музики.
Спеціаліст вищої категорії.
В ДНЗ «Рушничок» працює з 1989 року на посаді – музичного керівника
Педагогічне кредо: «Музика – уява – фантазія – казка – творчість – ось доріжка, йдучи якою дитина розвиває свої духовні сили » В. Сухомлинський
Проблема, над якою працює: «Розвиток музичних здібностей дошкільників за методикою Карла Орфа».
В основі Орф-педагогіки — музика й рух. Вони з’являються в житті людини вже в момент перших ритмічних поштовхів серцебиття, ще в утробі матері. Звучати й рухатися притаманно всьому живому. І коли дитина починає видавати звуки чи то музикувати, вона ніколи не робить це відокремлено від руху. На ранньому етапі розвитку — завжди об’єднує ці дії. І Орф-метод, «розуміючи» дитину, надає їй повну свободу. На музичному занятті можна робити все одночасно — співати, танцювати, грати тощо. Головний принцип ОРФ – педагогіки – навчаємось діючи та створюючи.
Створюючи музику з усього, що є навколо, дитина насолоджується цим процесом, а не лише його результатом. Вона вчиться бачити все крізь призму гармонії. Це бачення заряджає позитивом, надає сил та ресурсів, поліпшує, а іноді навіть докорінно змінює життя та відкриває нові можливості для розвитку.
Життєве кредо : «Із посмішкою по життю!!! Адже життя – прекрасне!!! Живи і насолоджуйся життям!!!».
Березанська Юлія Анатоліївна
Народилася 21 серпня 1983 року в селі Іванковичі, Васильківського району, Київської області..
Освіта вища педагогічна.
Закінчила в 2006 році Богуславський навчально-консультаційний
центр державного вищого навчального
закладу «Переяслав-Хмельницький державний
педагогічний університет ім. Григорія Сковороди»
за спеціальністю «Дошкільне виховання»
стаж роботи 11 років.
В 2021 році закінчила Національний
Педагогічний університет ім.М.Драгоманова і отримала другу вищу освіту
факультет менеджменту освіти і науки
за спеціальністю «Освітні педагогічні науки».
В ДНЗ « Рушничок» працює з липня 2021 року.
Педагогічне кредо : «Я вірю в себе .Я вірю в дитину. Я вірю в свою справу»
Проблема над якою працює: « Сенсорне виховання як основа розумового розвитку»
Актуальність теми: Сенсорне виховання, направлене на формування у дитини процесів відчуття, сприймання, уяви є важливою складовою загальної системи виховання дошкільників. Хоча у дитини є деякі природні передумови анатомо-фізіологічних особливостей тих чи інших аналізаторних систем, однак для того, щоб на їх основі сформулювати такого роду специфічні сенсорні можливості, людини, які будуть потрібні їй все життя, зовсім недостатньо просто вправляти її органи почуттів, а необхідно активно формувати вказані передумови шляхом виховання та спеціального навчання по програмі.
Життєве кредо: « Завжди досягати поставленої мети, не зважаючи на життєві перешкоди»
Канубрікова Тетяна Петрівна
Народилася 07.10.1988 в місті Кагарлик.
Навчалася в Ржищівському педагогічному коледжі (2003-2007 рік) освоїла спеціальність Вчитель початкових класів англійської мови.
Навчається в Університеті економіки і права «Крок», спеціальність «Психологія».
На посаді вихователя працює з 2007 року.
Кваліфікаційна категорія- «Спеціаліст»
Педагогічне кредо: «Дитячий садочок – це світ дитинства, надій та мрій, світ де діти постійно у пошуку пригод, добра, знань. Вихователь в цьому світі провідник,який зустрічаючи чисті дитячі душі та помисли має навчити основному-справедливості, честі, любові до ближнього, вмінню любити свою планету та берегти її»
Життєве кредо: «Які б неприємності та розчарування не траплялися на нашому життєвому шляху,головне завжди залишатися людиною. Ми як частинка природи знаємо,що після дощу сонце сяє яскравіше!»
Проблема ,над якою працює: «Екологічне виховання»
Актуальність теми: Важливим етапом у формуванні екологічного світогляду є саме дошкільний вік. Екологічна криза вимагає негайного та інтенсивного усвідомлення того, в яких масштабах відбуваються екологічні зміни,які несуть реальну загрозу життю людей.
Саме екологічне виховання передбачає виховання екологічної культури дошкільників, формування у дітей навичок бережного ставлення до природи, раціонального використання природних ресурсів. Екологічне виховання сприяє формуванню моральних почуттів ,обов'язку і відповідальності за збереження природи. Кому ж як не дошкільникам слід стати героями що рятують світ?!
Кухар Людмила Олексіївна
Народилася 9 листопада 1986 року в м. Обухів.В 2009 році закінчила Богуславський гуманітарний коледж ім.Нечуя -Левицького(Бакалавр) та здобула напрям «Вихователь дошкільного віку» методист ДНЗ.
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст», звання «вихователь-методист»
Працює в ДНЗ «Рушничок» з 2003 року, на посаді вихователя з 2005 року. Стаж роботи 15років 6 місяців.
Педагогічне кредо:
До кожної дитини ключ знайти
У праці результат хороший мати
Упевнено і творчо до мети іти
З любовю серце дітям віддавати.
Проблема над якою працює: «Розвиток звязного мовлення та мовленнєвого спілкування дітей дошкільного віку -через дидактичну гру та в процесі корекційно -ігрової діяльності»
Актуальність «Рідне слово -то невичерпне животворне і невмируще джерело,з якого дитина черпає уявлення про навколишній світ,про свою родину, про своє село і місто, про весь свій край»
В.О.Сухомлинський
Тому мову дитини необхідно формувати, збагачувати словниковий запас комплексно з загальним розвитком. Я вважаю, що набагато успішніше це здійснювати використовуючи дидактичні ігри, так як в дошкільному віці ігрова діяльність є провідною.
Життєве кредо: «Будь добрим до ближнього,і добро повернеться. Вихователем не стають - ним народжуються»
Пархоменко Марина Петрівна
Народилася 4 квітня 1982 року в м. Українка Київської області.
Закінчила Богуславський навчально-консультаційний центр Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди у 2003 році та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика», здобула кваліфікацію вчителя музики.
В ЗДО «Рушничок» працює з 2006 року на посаді вихователя. Має першу кваліфікаційну категорію.
Педагогічне кредо: «Серце віддаю дітям».
В.О Сухомлинський
Тимошенко Яна Володимирівна
Народилася 2 вересня1981 року в м. Українка Київської області. Навчається: ВНЗ « УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА «КРОК» ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ. В садочку працює з 2017 року. На посаді вихователя з 2018 року
Педагогічне кредо: « Вихователь – це друга мама для дитини, яка любить свою дитину такою яка вона є».
«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.»
В.О. Сухомлинський
Проблема над якою працює: «Формування логіко – математичної компетентності у дітей дошкільного віку»
Актуальність питання: Створення сприятливих умов для особистісного становлення творчої самореалізації кожної дитини та формування у неї життєвої компетентності. Це передбачає поступовий перехід від навчально-дисциплінарної моделі освіти до особистісно-орієнтованої, яка спрямована на організацію повноцінної життєдіяльності самої дитини як її активного суб’єкта” .
У завданнях з логіко-математичного розвитку традиційний математичний аспект знань поєднаний з логічним.
Життєве кредо: «Потрібно ставитися до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе»
В ЗДО «Рушничок» працює з 2023 р. на посаді асистента вихователя.
Педагогічне кредо: «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна».
В.О. Сухомлинський
Проблема над якою працює: «Екологічне виховання дошкільників»
Актуальність проблеми: Формування гуманного ставлення до природи – основне завдання екологічного виховання, яке реалізується шляхом розвитку в дітях співпереживання і співчуття до всіх живих істот на планеті. Людина – частина природи, але найчастіше саме вона робить згубний вплив на навколишній світ. Формування активної позиції «захисника і друга» світу природи є основою у вихованні екологічної культури дошкільників.
Життєве кредо: «Любити, розуміти, допомогати»
Шляга Юлія Миколаївна
Народилась 22 червня 1984 року в м. Обухів, Київської області.
Закінчила Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького за спеціальністю «Дошкільна освіта», кваліфікаційна категорія «спеціаліст».
Працює вихователем з 2012 року.
Педагогічне кредо:
''Якщо ваш план - на рік, садіть рис.
Якщо ваш план - на десятиліття, садіть дерева.
Якщо ваш план - на все життя, виховуйте дітей" Конфуцій
Життєве кредо: Праця, оптимізм, самовдосконалення - запорука успіху.
Проблема над якою працює: ''Морально - патріотичне виховання дошкільників''.
На сучасному етапі розбудови українського суспільства нагальною та актуальною постає потреба виховувати дітей на таких морально-патріотичних цінностях, що сприятимуть формуванню людини, яка буде жити за законами добра, справедливості, чесності, гуманізму. Отже основне завдання вихователів залучити дошкільнят до духовних переживань, зробити прагнення дитячих сердець щирими, глибокими, різносторонніми.
Плюта Оксана Володимирівна
Педагогічне кредо:
Життєве кредо :
Проблема над якою працюю :
Апечук Марина Юріївна
Народилась в Київській області, в місті Обухів
Мої педагогічні погляди:
Моє життєве кредо:
Інклюзія – це важко?
Ні, коли є бажання)))
Макарчук Марина
Валеріївна
Дата народження: 14.12.1986
Місце роботи:
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Рушничок»
Посада: практичний психолог
Початок роботи в
ДНЗ «Рушничок»: з 2017 року
Педагогічний стаж : 11 років
Освіта : вища, Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка
Спеціальність за дипломом: практичний психолог,соціальний педагог, соціальний
працівник з дітьми девіантної поведінки
Кваліфікаційна категорія : спеціаліст першої категорії
Професійне кредо:
«Даруй себе дітям! Будь терплячим у чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитині.» (Ш.Амонашвілі)
Життєве кредо:
"Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому!"
Освіта: 2021 р. закінчила Національний
Педагогічний університет ім.М.Драгоманова
Педагогічний стаж: 4 роки
Місце роботи: ДНЗ «Рушничок» з 9 жовтня 2021 р. і дотепер
Педагогічне кредо:
«Щоб в очах дитячих запалали промінчики, ти маєш запалити
в собі серце»
В.О.Сухомлинський
Життєве кредо:
«Великі перемоги починаються з малих»
Проблема над якою працюю:
«Логопедична корекція дітей з
фонетико – фонематичними порушеннями мовлення у дітей дошкільного віку»
Василенко Мирослава Михайлівна
Дата народження: 07.01.1991р.
Закінчила у 2010 році Корсунь-Шевченківське
педагогічна училище ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Початкове
навчання» і здобула кваліфікацію вчителя початкової освіти, вчителя інформатики
початкових класів. У 2013 році закінчила Усанський державний
педагогічний університет ім. Павла Тичини і отримала повну вищу освіту за
спеціальністю «Початкова освіта » та здобула кваліфікацію організатора
початкової освіти, вчителя початкової школи, практичного психолога.
Працювала у ліцеї 227 міста Києва .
Удитячому садочку «Рушничок" працюю на посаді –
вихователя, керівника ІЗО-студії
з 20.01.2020 року.
Педагогічна кредо:
«Дати дітям радість праці, запалити вогник пізнання, мислення та добра»
Немає коментарів:
Дописати коментар