середа, 7 лютого 2024 р.

БЛАГОДІЙНІСТЬ (Добрі справи)

 З настанням війни у нашій країні всі люди змушені жити під постійними стресами, під важким психологічним навантаженням як на родину, так і на суспільство в цілому. Але, жити потрібно в будь-якій ситуації, і попри агресію нашого "сусіда", наш народ об'єднався та згуртувався і почав працювати в одному напрямку - все задля перемоги!
І наш заклад не є виключенням -  готуючи різні смаколики з домашньої кухні, мед, фрукти, солодощі, вітаміни та необхідні ліки, наш персонал разом з батьками вихованців, приносять та  передають всі ці необхідні речі за призначенням військовим чи то на фронт, чи то у шпиталі...

І сьогодні, вже не в перший та не в останній рази, всі смаколики, які передали військовим наші працівники та волонтери міста, попрямують до Київського шпиталю для наших любих захисників.
З вдячністю та добрими побажаннями!
Хай їм смакується )))


Ми разом можемо зробити багато!
Ця істина не потребує доведення. В середу, 27 січня, ДНЗ РушничОК разом з вихованцями, працівниками, батьками та гостями провели різдвяно-новорічний базар на підтримку ЗСУ.
Лунали різдвяні колядки, було проведено цікаві майстерки, відкритий аукціон,виготовлено безліч ялинкових прикрас, випечено різноманітні смаколики. Всі, хто були присутні ,брали активну участь та отримали масу позитивних емоцій.
Інтрига трималася до сьогодні. Скільки ж коштів вдалося зібрати? Чи змогли ми подолати суму попереднього ,осіннього збору в 27 000 грв.
І ось нарешті, ми звітуємо всім, хто нас підтримував: 44 661 грв. зібрано на 29.01.2023 року!
Спільним рішенням було вирішено так розподілити кошти:
- 30311 гривень, в присутності колективу, було передано волонтерсьому об'єднанню ""Свята Трійця" для забепечення актуальних потреб військових .
- 3900 гривень передано Yana Yasya Тимошенко Яна на ремонт евакуаційного автомобіля сина, який несе службу з побратимами на Авдіївському напрямку.
- кошти, які знаходяться на банці, в сумі 10 450 грв. буде витрачено на придбання парафіну для виготовлення окопних свічок.
Безмежно вдячні всім хто нас підтримував,надихав та активно донатив!
Разом до перемоги!
Р.S. Коляда лунає до 6 січня. Хто хоче нас підтримати - будемо вдячні!Благодійна ярмарка "Різдвяний базар" 

БЛАГОДІЙНІСТЬ (Добрі справи)

  З настанням війни у нашій країні всі люди змушені жити під постійними стресами, під важким психологічним навантаженням як на родину, так і...